Dálnice D11

Po dálnici D11 šel muž s vanou na hlavě. Policii to musel vysvětlit

Nevšední pohled se naskytl v neděli středočeským dálničním policistům. Muž podél dálnice D11 směrem na Hradec Králové táhl vanu. Kromě namáhavé výpravy si navíc od policie vysloužil i pokutu.

Poslední víkendový den zpestřil dálniční policii výjezd na 12,5. kilometr dálnice D11. Na služebnu jim zavolala řidička, která zahlédla muže pochodujícího podél krajnice s vanou na hlavě.


"Muž jel autem a na vozíku měl vanu, kterou zřejmě dostatečně nezajistil. Vana mu po cestě vypadla. Muž po kilometru nebo dvou zastavil, nechal vozidlo u krajnice a pešky se pro ztracený náklad vydal," popsala policejní mluvčí Michaela Richterová.

 

Související obsah


S vanou se muž celkem nadřel. Protože byla těžká, musel ji čas od času sundat a odpočinout si. Za výpravu dostal od policistů blokovou pokutu. "Neměl reflexní vestu a pohyboval se po dálnici. Chodec nemá na dálnici co dělat," doplnila Richterová.
 

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Novým brněnským biskupem se stal Pavel Konzbul

Papež František ve čtvrtek jmenoval nového brněnského biskupa. Tím se stal dosavadní pomocný biskup Pavel Konzbul. Informovalo o tom brněnské biskupství na svém webu. Nahradí tak Vojtěcha Cikrleho, který byl ve funkci od roku 1990.

Krátká zpráva

Bývalý rektor Zima bude kandidovat na prezidenta

Exrektor Univerzity Karlovy a profesor Tomáš Zima se rozhodl, že bude kandidovat na post prezidenta republiky. Potvrdil to redakci TN.cz. "Rozhodl jsem se tak proto, že celý život pomáhám lidem jako lékař, učím studenty a kolegy a vedl jsem také velké instituce. Rád bych, aby naše země byla spokojená, bezpečná a bez extrémů," řekl Zima.

Píše se na Deník.cz