Primark

Primark chce v Česku další obchody, i mimo Prahu!

Primark chce v Česku další obchody, i mimo Prahu!
Zdroj: Profimedia

Řetězec obchodů s oblečením Primark chce vedle otevření velkého obchodu na Václavském náměstí dál v České republice expandovat. Podle pondělního vydání Hospodářských novin hledá další prostory v zaběhlém obchodním centru v Praze a expandovat chce také do Brna.

Do obchodů Primark v Drážďanech a ve Vídni pořádají české cestovní kanceláře i zájezdy. Teď budou mít čeští klienti řetězec s levným textilem mnohem blíže. Na Václavském náměstí vznikne velká prodejna Primark v novém domě, který vzniká na kraji náměstí a Opletalovy ulice.

Podle Hospodářských novin chce irský módní řetězec expandovat také na Moravu. Největším favoritem má být centrum Olympia. Podle některých analytiků, které noviny oslovily, by se v jihomoravské metropoli uživily dokonce dvě prodejny Primark.

A dvakrát by mohl být řetězec zastoupený také v Praze. "Kromě centra by dávalo smysl otevřít v Praze ještě jednu prodejnu Primarku," řekl Hospodářským novinám retailový poradce Tomáš Beránek.

Související obsah


V úvahu by připadala zaběhlá nákupní centra. Ty jsou většinou beznadějně zaplněná a nájemce si vybírají. Podle Beránka je ale Primark takový typ zákazníka, kvůli kterému jsou obchodní centra ochotna prodejní prostory rozšířit.

Primark se ke spekulacím o otevření dalších prodejen odmítl vyjádřit. Společnost pouze potvrdila, že na Václavském náměstí otevře příští rok na jaře svoji první prodejnu v České republice.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Primark

Důležité Události

Píše se na Deník.cz