Zahraničí

Policie zatkla další dva lidi v kauze nalezených těl v kamionu

Policie v Essexu zatkla muže (38) a ženu (38) z Warringtonu, z hrabství Cheshire pro podezření z přepravy lidí a ze spoluúčasti zabití 39 lidí. Podle britských médií je pravděpodobné, že se jedná o Joannu Maherovou a jejího manžela Thomase.

Právě Maherovi pocházejí z Warringtonu a byli v rámci vyšetřování vyslýcháni, protože kamion byl na ně registrován. Podle nich si ho vloni koupila firma sídlící blízko bydliště Robinsona (řidič daného kamionu, pozn. red.). To měla sdělit sama Maherová deníku Dailymail.

Řidič kamiónu Mo Robinson (25) je též ve vazbě a čelí podezření z vraždy. Včera policie zahájila přesun obětí z přístavu v Tilbury do vybrané márnice v Chelmfordu. Dnes by také měla začít pitva a identifikace obětí.

Související obsah

Návěs s 39 těly našla britská policie ve středu v průmyslovém parku Grays v hrabství Essex. Oběťmi jsou nelegální migranti z Číny. „V sobotu 19. října vůz překročil hranice v Holyheadu. Na vyšetřování spolupracujeme se zahraničními kolegy," uvedl již ve středu šéf policie v Essexu Andrew Mariner.

Detaily z kamionu smrti. Řidič omdlel, když uviděl, co veze:

Převoz mrtvých těl z kamionu smrti:

lte, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz