Pátrání

Z pražské nemocnice utekl agresivní pacient! Vypátrali ho až ve Francii!

Z pražské nemocnice utekl agresivní pacient! Vypátrali ho až ve Francii!
Zdroj: Profimedia

Pražská policie od pátku pátrala po osmatřicetiletém Antonínu C., který utekl z nemocnice v Praze 8. Hospitalizován byl nedobrovolně a podle policistů mohl být nebezpečný.

Muži zákona uprchlíka nakonec vypátrali v pondělí - stovky kilometrů daleko. "Osmatřicetiletý muž byl včera kolem jedenácté hodiny dopoledne zadržen policií na parkovišti dálničního odpočívadla ve Francii a následně předán k dalším úkonům tamním orgánům," informoval v úterý pražský policejní mluvčí Jan Rybanský.

Muž léčebnu opustil kolem pátečního poledne. "Hledaný trpí bipolární afektivní poruchou, je velmi agresivní a mohl by být nebezpečný sobě i svému okolí," uvedl minulý týden Rybanský.

Zároveň zdůraznil, aby se ho lidé nesnažili zadržet, ale okamžitě zavolali na policejní tísňovou linku 158. Dotyčný je hlášen k pobytu na Berounsku, ale může cestovat po celé republice.

"Kriminalisté prošetřováním případu zjistili, že by se mohl pohybovat v osobním vozidle Škoda Octavia modré barvy s registrační značkou 4SA 5399," doplnil Rybanský.

Související obsah

Hledaný je podle policie vysoký asi 170 až 175 cm, má silnější svalnatou postavu, hnědé oči a krátké prošedivělé vlasy. “Oblečený byl do modrého saka, pravděpodobně černého trička a šedých kraťasů. Na nohou měl černé boty bez tkaniček,“ popsal mluvčí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz