Dva dny stačily olomouckým kriminalistům k objasnění podezřelé smrti třicetileté ženy a o tři roky staršího muže. Vše ukazuje na to, že v bytě v krajském městě se odehrála vražda a sebevražda.
"Z dosavadního šetření vyplynulo, že žena zemřela násilnou smrtí a muž následně spáchal sebevraždu. Ze zajištěných stop a ohledání místa činu jednoznačně vyplývá, že se na tragické události nepodílela třetí osoba," informovala ve čtvrtek ráno policejní mluvčí Marie Šafářová.
Doplnila, že kriminalisté ve vyšetřování stále pokračují. Je ale pravděpodobné, že až budou hotoví, případ odloží, protože nebudou mít z vraždy koho obvinit.
Podle informací TN.cz byli mrtví v partnerském vztahu, i když nesezdaní.
Policisté smrt muže a ženy řeší od úterního rána. Těla ležela v bytě v Partyzánské ulici.
Pusťte si úterní reportáž o případu:
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz