Toaleta

Levným trikem vyčistila zuboženou toaletu, návod je hitem internetu!

Levným trikem vyčistila zuboženou toaletu, návod je hitem internetu!
Zdroj: Profimedia

Tíží vás na duši neutěšený stav vaší toalety? Tento levný, ekologický a velmi nápomocný trik vám uleví. Stačí sáhnout po vyvřelé hornině a máte vyhráno!

Žena z Velké Británie se nastěhovala do nového domu a při pohledu do toaletní mísy se zděsila. Část, ve které se drží voda, byla plná usazenin a špíny.

"Hádám, že předchozí obyvatelé toaletu moc nečistili. Rok a půl mě to neskutečně štvalo. Zkusila jsem všechno, drhnutí i různé chemikálie," popsala žena ve facebookové skupině zaměřené na kuponové slevy a triky při domácích pracích. Informaci přinesl portál Daily Star.


Nakonec poslouchala vysílání, jehož tématem bylo odstraňování vodního kamene. "A tam jsem to uslyšela! Mluvili o pemze. Nic nepoškrábe ani neponičí, je ekologická. Nasaďte si rukavice a jděte na to," rozplývala se žena. Podle velmi kladné odezvy se dá říci, že se trik setkal s úspěchem i u ostatních.

Související obsah


Pemza je vyvřelá, velmi porézní hornina. V České republice se běžně používá k odstranění ztvrdlé kůže na nohou či jiných částech těla. Dá se sehnat například v lékárnách nebo v drogeristických potřebách. Jeden kus stojí mezi nejvýše několik desítek korun.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz