Domácí

Lidská hyena okradla maminku s dítětem! Přišla o víc než dvacet tisíc

Lidská hyena okradla maminku s dítětem! Přišla o víc než dvacet tisíc
Zdroj: Getty Images

Neznámý pachatel se neštítil okrást maminku s kočárkem v nákupním centru na Znojemsku, kam přijela z Rakouska. Ukradl jí kabelku, kterou měla zavěšenou na madle. Nebohá žena tak přišla o více než dvacet tisíc korun.

Mladá žena z Rakouska přijela koncem minulého týdne do nákupního centra u hraničního přechodu Hatě na Znojemsku. S sebou měla dítě v kočárku, na jehož madlo si zavěsila kabelku. Stačila ale jen chvilka nepozornosti a kabelka byla pryč.

Neznámý pachatel se tak na mamince obohatil o více než dvacet tisíc korun. Uvnitř měla peněženku, sluneční brýle a osobní doklady. "Případem se intenzivně zabýváme. Pachateli hrozí až dva roky ve vězení," uvedla mluvčí policie Lenka Drahokoupilová.

Související obsah

"Zároveň připomínáme, jak je důležitá ostražitost a obezřetnost. Buďte opatrní a nedávejte zlodějům šanci," vyzývá lidi Drahokoupilová. Věšet kabelku na madlo kočárku či invalidní vozík je jednou z častých chyb nejen v nákupních centrech, kde je velká koncentrace lidí. Nedoporučuje se ani pokládat brašnu do nákupního vozíku - zloději tak mají ke svému lupu snazší přístup.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnici D7 ve směru na Chomutov zablokovala dopravní nehoda

Dálnici D7 ve směru na Chomutov zablokovala v pátek večer dopravní nehoda dvou osobáků. Komunikace je na 70. km uzavřena.

Píše se na Deník.cz