Domácí

Poslední slova Karla Gotta: "Bude to určitě lepší," řekl den před smrtí

Poslední slova Karla Gotta: "Bude to určitě lepší," řekl den před smrtí
Zdroj: Profimedia

Karel Gott se až do poslední chvíle nevzdával naděje. Vyplývá to ze slov jeho přítele a moderátora Floriana Silbereisena, který vzdal zesnulému zpěvákovi hold v pořadu německé televize MDR. Promluvil také o tom, co mu Gott naposledy řekl den před jeho smrtí.

Německý moderátor Florian Silbereisen na Karla Gotta vzpomínal v pořadu 25 Jahre Feste-Show, který vysílala o víkendu televize MDR. Zesnulému Slavíkovi moderátor věnoval prostor v samotném závěru. Upozornil na to deník Blesk.

"1. října zasáhla svět smutná zpráva. Zemřel Karel Gott. Ještě den před tím, než odešel, jsem s ním mluvil," řekl Silbereisen. "Snažil jsem se ho v boji s nemocí podpořit. A Karel mi řekl: Víš co, slibuji, že když se mi jen trochu uleví, vystoupím v lednu na akci Schlagerchampions v Berlíně. Beru teď nové léky a bude to určitě lepší," zněla poslední zpěvákova slova.

Podle Silbereisena byl Gott optimistický a nevzdával se. Na závěr spolu s dalšími hvězdami pořadu moderátor zazpíval německou verzi písně Zvonky štěstí, na které se Karel Gott podílel spolu se slovenskou zpěvačkou Darou Rolins.

Související obsah

Karel Gott zemřel 1. října ve věku 80 let ve svém domě na Bertramce obklopený svými nejbližšími po těžkém boji s akutní leukémií. S více než čtyřicetinásobným Slavíkem se veřejnost mohla rozloučit 11. října v pražském paláci Žofín. Na poslední rozloučení se podívejte v reportáži TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz