Nehoda

Záchranářka Petra (35) zemřela pod koly motorky! Doma čekaly dvě děti

Záchranářka Petra (35) zemřela pod koly motorky! Doma čekaly dvě děti
Zdroj: AKTU.cz

Při páteční tragické nehodě na pražském Smíchově přišla o život pětatřicetiletá záchranářka a maminka. Petru F. srazil motorkář ve chvíli, kdy přecházela se svými pejsky přes silnici. Nehodu bohužel nepřežila, při srážce zahynul také její pes Charlie. Po Petře zůstal milující partner a dvě děti. Informovali o tom její kolegové záchranáři - kynologové.

Nehoda se stala po páteční šesté hodině ranní na Hořejším nábřeží v Praze na Smíchově. Pětatřicetiletá žena nepřežila srážku s motorkářem. Ten se při nehodě zranil, po příjezdu policie a zdravotnické záchranné služby byl ale schopen komunikovat.

Petra dopadla po srážce mnohem vážněji. Záchranáři ji začali okamžitě resuscitovat, po třiceti minutách ale svou snahu ukončili. Zraněním bohužel i s jedním ze svých pejsků na místě podlehla.

Na ženu přitom doma čekal milující partner a dvě nezletilé děti. Tragédie zasáhla také její kolegy a přátele. Petra byla členkou Svazu záchranných brigád kynologů ČR, který se zabývá výcvikem záchranných psů specializovaných na vyhledávání osob v sutinách.

"Péťa byla živel, který svojí energií ohromoval všechny lidi kolem sebe. Asi všichni ji vidíme před sebou, jak neustále trénuje, jak pobíhá po cvičáku, kam dorazila autobusem s batohem, kočárem a několika psy. Její energie byla nenapodobitelná," vzpomínají členové na stránkách svazu. 

Související obsah

"Milá Petro, ať je ti tam, za Duhovým mostem, dobře. Budeš nám moc chybět, ale z našich srdcí už tě nic nevymaže. Upřímnou soustrast celé rodině," dodali kolegové. Jak k nehodě došlo, policie stále vyšetřuje.

Připomeňte si páteční nehodu v reportáži TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz