Domácí

Tragédie na Znojemsku, při vážné nehodě tří aut zemřeli čtyři lidé

Při tragické nehodě u Pavlic na Znojemsku přišli podle dostupných informací o život čtyři lidé, další zranění byli převezeni do nemocnic. Silnice byla po nehodě zcela uzavřena, policie odkláněla dopravu. Kvůli další tragické nehodě policisté v pondělí večer uzavřeli také dálnici D2.

Při vážné nehodě se podle policejního informačního portálu v pondělí krátce před pátou hodinou odpoledne srazila tři auta.

Mluvčí jihomoravských hasičů potvrdil TV Nova úmrtí čtyř lidí. K nehodě kromě hasičů, záchranářů a policistů zamířil také záchranářský vrtulník.

   

"Operátoři vyslali dnes odpoledne k Pavlicím na Znojemsku pět prostředků včetně vrtulníku, jednalo se o mimořádnou událost I. stupně. Při vážné dopravní nehodě zemřeli čtyři lidé, jejich zranění byla neslučitelná se životem, k úmrtí došlo ještě před příjezdem našich posádek. Ošetřili jsme tři pacienty, jednalo se o dítě, které bylo po poskytnutí přednemocniční péče ve vážném stavu letecky transportováno do brněnské nemocnice," zveřejnili jihomoravští záchranáři.

Dále záchranáři ošetřili mladou ženu, u které bylo třeba zajistit dýchací cesty. Na řízené ventilaci byla následně převezena do nemocnice. Další muž se zranil lehce.

Související obsah

V pondělí večer pak kvůli další tragické nehodě museli policisté uzavřít dálnici D2 ve směru na Brno. Nehoda se stala na devátém kilometru.

"Při havárii osobního vozidla jedna osoba zahynula, další utrpěla zranění," zveřejnili policisté na sociálních sítích.
 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz