Nehoda

Audi předjíždělo přes plnou čáru: Čtyři mrtví, včetně matky miminka

Audi předjíždělo přes plnou čáru: Čtyři mrtví, včetně matky miminka
Zdroj: Twitter

Policie popsala předběžnou příčinu tragické dopravní nehody u Pavlic z pondělního večera. Srážku podle vyšetřovatelů zřejmě způsobil řidič Audi, který nebezpečně předjížděl.

"Vozidlo Audi s rakouskou poznávací značkou předjíždělo přes plnou čáru v momentě, kdy před ním jel nákladní vůz, navíc jeli po lehce stopující silnici. Audi se čelně srazilo s vozem VW Passat," popsala nebezpečné předjíždění policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová. "S těmito auty se srazilo další, které jelo směrem na Znojmo. Jednalo se o Škodu Fabia," dodala mluvčí.

Tři muži ve věku 50, 38 a 51 let zemřeli v autě, které podle policie zřejmě nehodu zavinilo. Ve Volkswagenu zemřela šestadvacetiletá žena. "Jejich zranění byla neslučitelná se životem, k úmrtí došlo ještě před příjezdem našich posádek," popsali záchranáři.

Související obsah

Tragickou dopravní nehodu přežili tři lidé včetně malého dítěte, které při nehodě přišlo o matku. "Dítě bylo po poskytnutí přednemocniční péče ve vážném stavu letecky transportováno do brněnské nemocnice," dodali záchranáři.

Jedinou přeživší z Audi je žena, kterou museli záchranáři z auta vyprostit. "Ošetřovali jsme ženu s mnohočetnými poraněními, na řízené ventilaci jsme ji dopravili na urgentní příjem fakultní nemocnice v brněnských Bohunicích," popsali záchranáři.

Video z místa tragické nehody:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz