Domácí

Čižinský nechal opravit dveře na WC: "Super, teď sprav Prahu!" smějí se lidé

Čižinský nechal opravit dveře na WC: "Super, teď sprav Prahu!" smějí se lidé
Zdroj: Profimedia

V pondělí 11. listopadu se starosta městské části Praha 7 Jan Čižinský pochlubil na sociálních sítích renovací vstupního mechanismu toalet na pražském magistrátu. Potupnému žádání o klíče je konec!

"Vím, že mi možná namítnete, že to není důležitá věc, ale podle mne to není nevýznamné. V budově pražského magistrátu jsou nově záchody přístupné bez potupného žádání o klíče," napsal na svém facebooku Jan Čižinský. Na tom, že právě tato "problematika" není nejzásadnější ve vztahu k vedení Prahy 7, se přispěvatelé na facebooku i twitteru shodují.

 

"Vy nepotřebujete kliky, ale právě ty koule na řešení dopravy. Dostavte radiály a okruh, zaveďte jednu celopražskou parkovací zónu, konečně postavte pořádná kapacitní P+R parkoviště a pak teprve omezujte dopravu. Děkujeme," rozohnil se na twitteru jeden z přispěvatelů.

"Kliky jsou fajn. A teď si asi pojďme povídat o tom, co se aktuálně děje s Výstavištěm a Stromovkou," přisadil si další.

Zdaleka ne všichni přispěvatelé ale Čižinského renovační krok odsuzují. "Skvělé gesto," pochvaluje si na facebooku Michaela L. "Tak by to mělo být všude," souhlasí další uživatelka.

Obecně je ovšem výměna kliky na záchodech na magistrátu vnímána jako skvělý zdroj zábavy a poznámek na adresu jiných, opomenutých záležitostí, které by snesly renovaci. Tématem je zejména doprava.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz