Domácí

Nejotravnější vánoční písně všech dob: Vyberte tu nejhorší! ANKETA

Nejotravnější vánoční písně všech dob: Vyberte tu nejhorší! ANKETA
Zdroj: Getty Images

Vánoční výzdoba ve městech a vánoční stromy na náměstích měst značí, že Vánoce nejsou tak daleko, jak by se mohlo zdát. Je jen otázkou času, kdy rádia i obchodní domy spustí každoroční serenádu vánočních písní. Některé jsou otřesné samy o sobě, jiné prostě jen ohrané k nesnesení. Které byste nejraději už nikdy neslyšeli?

Zatímco sledování vánočních filmů i v průběhu roku je dle nedávného zjištění psychologických expertů našemu zdraví přínosné, poslech některých vánočních písní by naší psychice příliš neprospěl.

Web Daily Mirror přišel s žebříčkem nejotravnějších zahraničních vánočních songů, kde s přehledem získala neslavné prvenství Mariah Carey s písní All I Want For Christmas Is You.

Které vánoční písně trhají uši vám? Hlasujte v anketě!

Ewa Farna - Vánoce na Míru

Byla by to krásná vánoční píseň, kdyby kromě rádií pravidelně neplnila i reproduktory v obchodních centrech. Z hymny Vánoce se tak velmi rychle stane hymna tlačenic u pokladen. Jestli si můžu něco přát, v balícím papíru, Vánoce na míru...

Maxim Turbulenc - Bim bam Vánoce

Vánoce snesou trochu toho patosu i maličko dětinskosti, od tematické písně se ale pořád očekává, že bude dávat smysl. Pokud svěříte text vánočně laděného songu generátoru náhodných slov, může vzniknout třeba takovýhle "hit"...joo Bim Bam Bim Bam Ježíšek...

M. Hrnčířová a spol. - Vánoce Vánoce přicházejí

Kdo by neznal tuhle klasickou koledu, kterou rok co rok slýcháme od listopadu do konce prosince. Pro někoho je milou připomínkou toho, že svátky vzájemné sounáležitosti se blíží, pro někoho otravným připomenutím, že přátelé zpívají i po padesáti letech pořád totéž.

Lunetic - Kouzelná noc

Není tomu tak dávno, co z rádií znovu začal být slyšet kdysi mimořádně populární boyband. Došlo i na jejich ne tak známou skladbu k tématu vánočních dní. Na druhou stranu, taky jsme mohli místo kouzelné moci vánoční noci poslouchat o tom, že hudba je lék na každý žal.

Petr Kotvald - Vánoce hrajou Glórija

Petr Kotvald, svého času vrcholně populární zpěvák, se odmítá vzdát role lamače srdcí za každou cenu. Pokud jste někdy toužili rozvázat mašli právě na takovémhle dárečku, už víte, co vám rádia už tradičně nadělí.

Janek Ledecký - Santa Klaus

U tohoto songu je třeba pamatovat na to, že byl autorem zamýšlený tak trochu sarkasticky. Karikatura je v pořádku, pokud se jí někdo nechopí ve vážném duchu a vedle Nesem vám noviny nezaznívá text o tom, že nikdo nám neprotáhne komín tak, jako Santa.

Chinaski a Katarína Knechtová - Milióóóny přání

Kéž by se o Vánocích opravdu všem splnili milióóóny přání. Nebyly by války, nebyl by hladomor, panovala by pohoda a klid a jindy mimořádně kvalitní textaři by produkovali duchalpnější díla.

Kateřina Brožová - Večer velkých přání

Kateřina Brožová je tematickou stálicí a její Večer velkých přání jakbysmet. Není adventní čas, kdy by nezaznělo něco o tom, jak toužím na Vánoce s tebou být a dotýkat se nebe a pod stromečkem...prosím už nikdy neslyšet tenhle song.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz