Domácí

Seniora okradli o všechny úspory. Nechtěně zlodějům usnadnil práci

Dvojnásobnou smůlu měl ve středu 71letý muž, který v jedné z brněnských restaurací přišel o zavazadlo se svými věcmi. Dvojice mužů podezřelých z krádeže zřejmě využila seniorovy nepozornosti. V odcizené tašce měl veškeré doklady i platební karty.

Senior zavítal do jedné z restaurací v Brně a tašku s věcmi si zavěsil přes opěradlo židle. V okamžiku, kdy zavazadlo spadlo na podlahu, pohotově ho sebral jeden z podezřelých. Starý pán s taškou nepřišel jen o osobní věci, ale i o platební karty.

Související obsah

V okamžiku, kdy se je vydal zablokovat, zjistil, že už je pozdě. U karet si totiž na papírku nechal poznamenaný PIN. Zloději tak téměř bez práce od poškozeného získali 75 tisíc korun. Chybu ovšem neudělal jen okradený senior.

Dvojici mužů podezřelých z krádeže totiž zachytily kamery v době, kdy z bankomatu vybírali staříkovy životní úspory. Nejen, že se před kamerami nijak nemaskovali, ještě oslovovali kolemjdoucí a žádali je o radu ohledně ovládání bankomatu.

Související obsah

"Pokud tyto dva muže poznáváte, dejte nám vědět na linku 158," vyzývá s odkazem na zveřejněný videozáznam mluvčí policie jihomoravského kraje David Chaloupka.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz