Moravskoslezský kraj

Cesta z oslavy skončila smrtí! Mladý chlapec vytáhl na kamaráda zbraň

Cesta z oslavy skončila smrtí! Mladý chlapec vytáhl na kamaráda zbraň
Zdroj: Google Maps

Tragicky skončila oslava narozenin v obci Těrlicko na Karvinsku. Chlapec, kterému ještě nebylo ani osmnáct let, měl postřelit staršího kamaráda. Dvaadvacetiletý mladík byl na místě mrtvý. Za hrůzným činem mohla být podle místních hádka. Policisté už mladistvého obvinili ze spáchání těžkého ublížení na zdraví.

Údajná oslava narozenin měla probíhat v noci na neděli. Mladí lidé zřejmě slavili u svého kamaráda v jednom z rodinných domů v části Těrlicka, informoval web televize Polar. Když pak brzy ráno dva účastníci oslavy odcházeli, měli se pohádat. Na autobusové zastávce pak údajně ani ne osmnáctiletý mladík vytáhl zbraň. 

Svého dvaadvacetiletého kamaráda měl podle webu střelit do hrudníku. Dvě posádky záchranářů na místo dorazili před nedělní sedmou hodinou ranní. "Na místě byl nalezen muž bez známek života. Okamžitě byla proto zahájena resuscitace, která však byla ukončena s konstatováním úmrtí. Při ohledání těla bylo zjištěno drobné poranění v oblasti trupu," prozradil mluvčí krajské záchranky Lukáš Humpl.

Znáte podrobnosti této nešťastné události? Napiště nám na email [email protected] nebo přímo na náš Facebook.

Co přesně se stalo, zatím není jasné. Policisté už ale údajného střelce obvinili. "Kriminalisté obvinili mladistvého ze spáchání provinění těžké ublížení na zdraví. Ve vyšetřování skutku nadále pokračují. Platná zůstává informace, že s ohledem na okolnosti, ale především věk pachatele, nelze k případu poskytnout konkrétnější informace," uvedla policejní mluvčí Soňa Štětínská.

Související obsah

Obyvatelé domu, kde měli mladí lidé slavit, Polaru potvrdili, že oslava narozenin probíhala v části domu, kde bydlí jejich vnuk. "K samotnému incidentu ale došlo venku, když šli na ranní autobus. My tak ani nevíme, k čemu tam vlastně došlu," popsali.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz