OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Česká kaviárová kosmetika je trumfem v boji s vráskami

Značka Český kaviár přichází s kosmetickou revolucí – lokální superingrediencí a nejnovějšími technologiemi.

Konečně se české zákaznice dočkaly. Domácí značka Český kaviár přichází s řadou třech high-tech kosmetických produktů, které ženám pomohou bojovat jak s předčasným stárnutím pleti, tak i jeho již viditelnými projevy.

Příběh značky Český kaviár je založený na obdivu k tuzemskému výzkumu. Například tomu, který již dlouhé roky probíhá na Fakultě Rybářství a ochrany vod ve Vodňanech, jež je součástí Jihočeské Univerzity v Českých Budějovicích. Právě zde totiž odborníci vyvinuli způsob získávání kaviáru tzv. Sturgeon Friendly metodou, tedy bez nutnosti usmrcování jeseterů. Tento patentovaný a šetrný postup umožňuje získání vysoce kvalitního kaviáru a z něj následně pečlivě zpracovaného kaviárového extraktu.

Pokud jste doteď považovali kaviár za dekadentní pochoutku, vězte, že její blahodárné a nenapodobitelné účinky na pleť jsou výzkumem potvrzovány již více než třicet let. Aktivních složek kaviáru jsou desítky, vynikají však vitaminy A a D, omega mastné kyseliny a kolagen. Každá jikra obsahuje vše potřebné pro stvoření nového života, zejména výživu pro buňky. Není tak divu, že kaviár kromě hydratačního účinku zajišťuje pleti i hloubkovou regeneraci a vylepšení její celkové struktury.

Stejnou pozornost značka věnuje i technologiím napomáhajícím získávání co nejvýživnějšího kaviárového extraktu a jeho nejefektivnějšího doručení do hlubších vrstev pokožky. K tomu využívá mimo jiné i další známou zbraň českých výzkumníků – nanotechnologie.

V portfoliu značky jsou tři produkty vhodné pro každodenní i mimořádnou péči. Všechny tři obsahují 250 mikrolitrů vzácného kaviárové extraktu.

Denní krém je navíc doplněný o pečující pantenol, vitamin E a avokádový olej. Bohatě pokryje nutnost celodenní hydratace a poslouží jako příjemný podklad pro líčení.

Noční krém posílený bambuckým máslem napomůže pleti přes noc hloubkově zregenerovat.

Kaviárová chytrá nanomaska je novinkou v portfoliu Českého kaviáru určená pro intenzivní péči, která do pleti dopraví vysoce koncentrovanou dávku až třiceti živin s preventivními i korektivními účinky.

Kromě českého prostředí si značka postupně vydobývá úspěchy i na zahraničních trzích. Jedním z důvodů je i inovátorské nadšení jejího zakladatele, pana Jiřího Mrkvičky, který neustále hledá nové cesty, jak spojit sílu přírodního bohatství s nejnovějšími biotechnologiemi. Zákaznice se tak příští rok mohou těšit na nové produkty z řady tzv. hybridní kosmetiky, tedy multifunkčních přípravků, které slouží k líčení, ale mají i silný pečující efekt.

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz