Policie

Ivan (24) tvrdil, že má osobní problémy, pak zmizel. Může si ublížit

Ivan (24) tvrdil, že má osobní problémy, pak zmizel. Může si ublížit
Zdroj: Policie ČR

Východočeští policisté pátrají po čtyřiadvacetiletém Ivanu Fenešovi z Chrudimi. Mladík nejprve mluvil o osobních problémech, pak zmizel beze stopy. Je proto možné, že si ublíží.

"Naposledy byl spatřen v sobotu večer v Chrudimi. Je vysoký 170 centimetrů, má štíhlou postavu, černé krátce střižené vlasy, v den kdy byl naposledy spatřen, byl hladce oholen," informovala v pondělí odpoledne policejní mluvčí Eva Maturová.

Na sobě měl mladík modré džíny a fialovou mikinu. Před svým zmizením mluvil o tom, že má osobní problémy, policisté se proto bojí o jeho zdraví a život. Dokonce se měl svěřit, že chce se vším skoncovat.

Související obsah

"Pokud víte, kde nyní je, nebo jste ho někde viděli, volejte chrudimským policistům na číslo 974 572 651, nebo operačnímu středisku přes linku 158," prosí policisté o pomoc při pátrání.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Policie

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz