Strom

Praha vs. Brno: Anketa o hezčí vánoční strom má jasného vítěze

I když začíná období klidu a pohody, trocha rivality neuškodí. Na sociálních sítích se totiž v posledních dnech objevují bouřlivé diskuze o tom, kdo má hezčí vánoční strom. Na náměstích po celé republice už stromy stojí a stačí je jen ozdobit. Ještě předtím, než ho schovají ozdoby, jsme se zeptali lidí na ulici, který jim podle fotografií přijde hezčí. Soutěžit jsme nechali brněnský a pražský strom! A vítez byl jednoznačný.

Pražský vánoční strom v úterý před druhou hodinou ráno doputoval na Staroměstské náměstí v Praze. I Brno už má svůj strom ukotvený. Oba jsou sice ještě zelené, o to lépe je možné porovnat jejich přirozenou přírodní krásu, bez ovlivnění výzdobou. Který z nich je tedy hezčí?


Ve videoanketě jednoznačně vyhrál brněnský strom a to dokonce dvojnásobně. Výsledkem 18:9 svého pražského kolegu docela rozdrtil.

Související obsah

Pražský strom se lidem zdál křivější a méně košatý. Větve na něm jsou prý málo u země a tak budou muset prázdná místa schovávat vánoční ozdoby. Kdežto na brněnský strom lidé pěli chválu. Líbila se jim barva, výška i mohutnost větví. Praze tedy nezbývá nic jiného než se do příštího roku polepšit.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Strom

Důležité Události

Píše se na Deník.cz