Romina Power

Zpěvačka v Praze promluvila o roky zmizelé dceři: "Třeba ji poznáte!"

V úterý v Praze poprvé vystoupilo legendární duo Al Bano a Romina Power. Bývalí manželé patřili v 80. letech mezi nejslavnější pěvecké páry a do dnešního dne mají statisíce fanoušků po celém světě. Jejich dříve šťastné manželství ale poznamenala tragédie, o které Romina v pražské Tipsport Aréně promluvila. Letos tomu bylo 25 let, co jim zmizela nejstarší dcera.

Osmašedesátiletá Romina Power v Praze vstoupila na pódium v růžových šatech a okamžitě si získala potlesk od svých fanoušků. Během emotivního vystoupení, do kterého zakomponovala také báseň o životě a smrti, promluvila i o své dceři. "Tohle je moje dcera Ylenia. Je nezvěstná. Kdo ví, možná ji někdo poznáte," řekla Romina za potlesku diváků. Rukou ukázala na velkou fotku milovaného dítěte, která se na pódiu zobrazila.

Právě zmizení dcery v roce 1994 bylo jedním z hřebíčků do rakve dříve idylického manželského vztahu. Tehdy třiadvacetiletá dcera Ylenia Carrisi studovala literaturu v Londýně a plánovala, že se stane spisovatelkou. Aby nasbírala materiál pro svou knížku, přijela na pár dní do amerického New Orleans, kde se zaměřila na pouliční muzikanty a lidi bez domova.

Související obsah

Ylenia se ubytovala v levném hotelu. Společnost jí tam dělal starší muzikant Alexandr Masakel. Šestého ledna nechala na pokoji pas i všechny věci. Odešla a už se nevrátila. Do dnešního dne nikdo neví, co se jí stalo.

Mnozí však věří, že utonula. Ten stejný den se totiž v řece Mississipi utopila neznámá žena. Ženu viděl strážce parku, který ji upozornil, že je po otvíracích hodinách. V tu chvíli seděla na břehu a údajně prohlásila: "Patřím do řeky" a vrhla se do vody. Záchranáři ale tělo ženy nikdy nenašli.

I když i její otec Al Bano věří, že se utopila, podle Rominy to nepřichází v úvahu. "Neměla k ničemu takovému důvod," řekla v minulosti v rozhovoru. Al Bano se však nechal slyšet, že o podobné sebevraždě v minulosti mluvila a promluvil o problémech s drogami. Romina po své dceři prý nikdy nepřestane pátrat, Ylenia však byla rok po svém zmizení prohlášena za mrtvou.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz