Vánoce

Nový vánoční song TV Nova je tu! Soutěžte s ním o spoustu cen!

Moderátoři Snídaně s Novou navázali na tradici z posledních let a připravili pro diváky TV Nova vánoční song. Tentokrát se spojili s českým folk-popovým zpěvákem a písničkářem Voxelem.

Vánoční song televize Nova má název Ve vaší ulici. Jedná se o předělávku velkého hitu Voxela – V naší ulici. Píseň vánočně přetextoval sám její původní interpret, vlastním jménem Vašek Lebeda. V klipu se objevují kromě všech moderátorů Snídaně s Novou i moderátoři Počasí, Sportovních novin, několik herců ze seriálu Ulice a písničkář Pokáč.

Letošní videoklip má několik výjimečností. Vznikl během velmi krátké doby. Natočen byl za jediný den v dekoracích oblíbeného seriálu Ulice. Pro účinkující, kterých bylo nakonec okolo šedesáti, bylo natáčení velmi náročně. Celý videoklip je natočen na pouhé dva záběry a je v něm jen jediný střih.

"Vánoční songy Snídaně s Novou se staly nedílnou součástí TV Nova. Každý rok chceme přijít s něčím novým a tento úkol je logicky stále náročnější. Jsem rád, že se nám i letos podařilo přijít s něčím originálním,“ říká Kamil Houska, ředitel sekce zpravodajství a publicistiky TV Nova.

Související obsah

Televizní premiéra vánočního songu TV Nova 2019 je už za pár hodin - ve čtvrteční Snídani s Novou. I v letošním roce je spjat s velkou vánoční soutěží. Až ho diváci ve vysílání zaslechnou, bude to pro ně impuls, aby zavolali na telefonní číslo 601 00 66 99.


Ten, kdo se dovolá jako první, má možnost vyhrát jednu ze třiceti hodnotných cen. Hrajeme o zájezdy na Kanárské ostrovy, pračku se sušičkou, kosmetické balíčky, sady nádobí a relaxační pobyty v ČR a další.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz