Nehoda

Řidič (38) vyjel ze silnice a narazil do stromu, za jeho zády seděly dvě děti

Řidič (38) vyjel ze silnice a narazil do stromu, za jeho zády seděly dvě děti
Zdroj: ZZS Plzeňského kraje

Vážná dopravní nehoda komplikovala provoz na hlavním tahu z Plzně na Písek. Řidič osobáku v sobotu odpoledne vyjel ze silnice a vrazil do stromu, bohužel na místě zemřel. V autě s ním seděly také dvě děti, ty museli záchranáři letecky transportovat do plzeňské fakultní nemocnice. Auto s dětmi bouralo odpoledne také na Kroměřížsku.

V sobotu po půl třetí odpoledne museli vyrazit záchranáři k vážné dopravní nehodě na hlavním tahu z Plzně na Písek za Nepomukem. U odbočky na obec Kotouň vyjel 38letý řidič osobáku zatím z nejasných příčin mimo silnici.

Se svým červeným opelem pak vrazil do stromu, lékaři už mu bohužel nedokázali pomoci. "Muž ročník 1981 utrpěl velmi vážná zranění, kterým na místě podlehl," informovala mluvčí plzeňské záchranky Mária Svobodová. 

V době nehody seděly v autě kromě muže také dvě děti. "Z místa havárie jsou leteckou cestou transportovány dvě děti mladší 15 let na urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín. Obě děti jsou při vědomí a mimo ohrožení života," doplnila mluvčí. 

Související obsah

Co přesně se stalo, nyní vyšetřují policisté. Silnice I/20 byla v místě nehody průjezdná jen jedním jízdním pruhem. Provoz se vrátil do normálu až ve večerních hodinách.

Pro dítě letěl vrtulník

Krátce před sobotní třetí hodinou odpoledne se v obci Prusinovice na Kroměřížsku srazilo auto s traktorem, který vezl klády dřeva. V osobáku v tu chvíli kromě řidiče cestovaly také dvě děti, všichni skončili v péči záchranářů. Jedno z dětí bylo letecky transportováno do nemocnice.

TN.cz

K tématu Nehoda

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz