Domácí

Hororový týden v Česku, už třetí vražda. Jeden pachatel je na útěku

Hned několik podezřelých úmrtí vyšetřují policisté. Ve čtvrtek lidé našli tělo muže, který ležel na ulici před domem ve Vrchlabí v Královéhradeckém kraji. Podle informací TV Nova ho měla napadnout žena. Krajem otřásla také vražda seniorky z minulého týdne. K dalšímu případu vyjeli policisté do Kamenice ve Středočeském kraji, kde se na ubytovně nepohodlo hned několik mužů. Konflikt skončil úmrtím a pachatel zatím policii uniká.

Kolem páté hodiny ranní vyjížděli policisté ve čtvrtek k případu nalezeného muže v Družstevní ulici ve Vrchlabí v Královéhradeckém kraji. "V současné době probíhají prvotní úkony, případ prošetřujeme jako těžké ublížení na zdraví s následkem smrti. V souvislosti s případem jsme zadrželi jednoho člověka," řekla TN.cz policejní mluvčí Eva Prachařová.

Podle informací TV Nova se muž dostal na ulici poté, co ho napadla žena. V jakém vztahu byli, není jasné. Na místo dorazili podle mluvčího Iva Nováka také záchranáři, kteří zahájili resuscitaci. Muže se už bohužel nepodařilo zachránit.

Další případ vyšetřují policisté ze Středočeského kraje. V Kamenici na ubytovně se ve čtvrtek kolem jedenácté hodiny ráno nepohodlo několik cizinců. Jeden z nich zemřel, další utrpěl zranění. "Další muž je na útěku. Případ převzali krajští kriminalisté, v současné době probíhají výslechy a ohledání místa činu," vysvětlila policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Související obsah

Kriminalisté z Královéhradeckého kraje také vyřešili vraždu šestasedmdesátileté seniorky, která se stala koncem minulého týdne. Obvinili muže, který skončil ve čtvrtek ve vazbě. Pachatel bydlel ve stejném domě jako oběť. Snažil se jí údajně ukrást peněženku, ale seniorka ho přitom přistihla. Muži hrozí dvacet let za mřížemi nebo až výjimečný trest.

Připomeňte si reportáž o vraždě seniorky:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz