Zahraničí

Čas smrti 12:12. Výbuch v Prešově zaznamenala kamera! VIDEO

V pátek otřásl Mukačevskou ulicí ve slovenském Prešově masivní výbuch, silná exploze plynu v panelovém domě rozházela trosky do ohromné vzdálenosti. Při výbuchu a následném požáru zemřelo podle policie osm lidí. Explozi zaznamenala kamera blízké restaurace.

Plyn vybuchl v panelovém domě necelých třináct minut po poledni, kamera nedaleké restaurace Al Dente zaznamenala samotný okamžik výbuchu, který rozmetal trosky do širokého okolí.

Podle informací slovenské policie v domě zemřelo osm lidí. "Hasiči prohledali všechna poschodí a nenašli žádné další oběti výbuchu a následného požáru v Mukačevské ulici v Prešově," informovali slovenští policisté v sobotu odpoledne na sociálních sítích.

Potvrzeno je nicméně zatím jen sedm úmrtí, poslední z pohřešovaných osob se podle informací policie měla nacházet ve 12. patře, které bylo nejvíce zasaženo výbuchem a následným požáren.

Související obsah

Zdravotníci ošetřili čtyřicet zraněných, na záchraně lidí, které exploze uvěznila v hořící budově, spolupracovali s téměř stovkou hasičů a s policisty.

Na reportáž TV Nova o tragédii v Prešově se můžete podívat zde:


 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz