Královéhradecký kraj

Mrtvý muž na ulici ve Vrchlabí. Ze zabití obvinili ženu z domu

Žena, která má podle kriminalistů podíl na smrti třicetiletého muže ve Vrchlabí, dnes skončila ve vazbě. Jeho bezvládné tělo našli lidé ve čtvrtek ležet na schodech paneláku ve Vítězné ulici. Podle místních zadržená holdovala drogám a její oběť s ní nebyla v příbuzenském ani v mileneckém poměru.

Vazební zasedání probíhalo na okresním soudu v Trutnově. Ženu policisté přivezli v poutech o půl jedenácté dopoledne. A zhruba za hodinu bylo jasné, kde obviněná bude slavit Štědrý den. Podle státního zástupce je důvodem uvalení vazby obava z útěku obviněné ženy.

Zuzana S. bydlela sama v bytě ve Vrchlabí. Ten je v nejvyšším patře, návštěv ale prý měla dost, alespon podle svědectví sousedů v domě.

Právě odsud měl ve čtvrtek časně ráno vyběhnout pobodaný muž. Seběhl schody, ale dostal se jen před dům. Pomoc nepřišla včas. Před vchodovými dveřmi zemřel.

Podle místních nebyl ženiným partnerem a nešlo prý ani o příbuzného - jen údajně o jednu z mnoha návštěv.

Související obsah

Žena tu bydlela od narození. Problémy s ní v minulosti nebyly. Policejní hlídky sem začaly jezdity hlavně v posledních měsících.

Podle policie právě ona muže bodla. Kriminalisté ji zatkli několik hodin po útoku, a to přímo v jejím bytě. Případ zatím vyšetřujemí jako těžké ublížení na zdraví n následkem smrti.

U výslechu se údajně částečně přiznala, ale nabídla prý svoji verzi incidentu, kterou musejí kriminalisté teprve prověřit. V případě odsouzení ženě hrozí 8 až 16 let odnětí svobody.

Kriminalisté za poslední dny řeší tři násilná úmrtí:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz