Požár domu

Muž je podezřelý, že po hádce s matkou podpálil dům, v němž žili

Plameny zcela zničily v noci na neděli patrový rodinný dům v Doksech na Kladensku. Policisté odvedli v poutech muže, který je podezřelý, že barák po hádce s matkou úmyslně zapálil. Žena skončila v nemocnici.

Požár vypukl po půlnoci ve Vorlíčkově ulici na okraji obce.

Při příjezdu hasičů hořel celý vnitřek domu a plameny šlehaly i ze střechy. Hasiči se nejdříve snažili ochránit okolní stavení, což se jim podařilo. S ohněm pak bojovali šesti vodními proudy.

Uvnitř naštěstí nebyl ani jeden ze dvou obyvatel. Starší ženu, která se nadýchala zplodin, odvezli záchranáři. Jejího syna odvedli policisté v poutech.

Muž je podle prvních informací podezřelý, že dům úmyslně podpálil. Dle místních mají s matkou, které nemovitost patří, dlouhodobé rozpory. Údajně zde navíc nehořelo poprvé.

Okolnosti vzniku požáru budou hasiči společně s policisty zjišťovat dopoledne. Mnohé napoví výslechy matky se synem, s těmi se však musí počkat, až oba vystřízliví z alkoholového opojení.

Související obsah

Škoda hasičský vyšetřovatel předběžně odhadl na půldruhého miliónu. Kromě domu přišla dvojice o psa, který v plamenech zahynul.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz