Nehoda

Dopravu v Praze omezily nehody náklaďáků, jeden skončil na střeše

Dvě vážné nehody nákladních aut v pondělí ráno zkomplikovaly dopravu v hlavním městě. Nedaleko letiště se převrátila cisterna na cement, na Štěrboholské spojce se vysypal náklad lahví.

Cisterna na cement se převrátila na silnici mezi pražskou Ruzyní a Horoměřicemi v sedm hodin ráno. "Na místě je jednotka hasičů z Petřin a Letiště Václava Havla. Zajišťujeme unikající provozní kapaliny. Řidič cisterny je v péči záchranky," uvedli v pondělí ráno pražští hasiči na twitteru.

 

Dodali, že kvůli jejich zásahu se musela silnice uzavřít, takže se v okolí okamžitě začal zahušťovat provoz. "Nyní už je místo plně průjezdné, havarovaný náklaďák nicméně stále zůstává v poli, jeho odtažení proběhne během dne a v tu dobu tam opět bude omezení," řekl TN.cz před 10. hodinou ráno mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Související obsah

Druhá nehoda se stala krátce před půl osmou ráno u křižovatky Průmyslové a Černokostelecké ulice ve Štěrboholích u sjezdu na Jižní spojku. Z kamionu se vysypal náklad limonád.

"Nehoda se podle mých informací obešla bez zranění, asi půl hodiny po ní byl uzavřen nájezd na Jižní spojku. Nyní už by měl být provoz bez omezení," popsala druhou nehodu Rybanského kolegyně Violeta Siřišťová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz