Na dítě v kočárku spadl reproduktor! S úrazem hlavy skončilo na chirurgii

Na dítě v kočárku spadl reproduktor! S úrazem hlavy skončilo na chirurgii
Zdroj: TV Nova

Na farmářské trhy na Kubánském náměstí v Praze vyráželi v sobotu záchranáři i policisté. Na zhruba roční dítě v kočárku spadl reproduktor, nejspíš poryvem silného větru. Utrpělo poranění hlavy, záchranáři ho převezli do nemocnice.

Reproduktor podle policie spadl na miminko v kočárku zhruba v půl jedné odpoledne. "Na místě byla jako první hlídka městské policie. My to jako policie také evidujeme," potvrdila policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Přivolaní záchranáři ani ne roční dítě převezli do nemocnice. "Dítě utrpělo úraz hlavy. Záchranáři ho přepravili na chirurgii do Thomayerovy nemocnice," uvedla mluvčí záchranné služby Jana Poštová.

Související obsah

Zda bude policie případ dále vyšetřovat, zatím není jasné. Podle prvotních informací měl reproduktor spadnout kvůli prudkému poryvu větru.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch má koronavirus

Šéf resortu zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) má koronavirus. "Z pátku na sobotu mi nebylo dobře, proto jsem si došel preventivně na PCR test. Ten bohužel ukázal, že jsem pozitivní. Nastupuji tak do 14denní izolace. Díky očkování mám mírný průběh a budu pracovat z domova," napsal na twitteru.

Píše se na Deník.cz