Domácí

Další brněnský řidič zkoušel přetlačit tramvaj. Ta auto slisovala ke zdi

Nehoda osobního auta s tramvají zkomplikovala v úterý večer dopravu v Brně. Řidič "osobáku" vjel do úzkého průjezdu, který je určený pro tramvaj. Během dvou dnů je to v Brně už druhý střet auta s tramvají. Řidič tmavého Peugotu si zřejmě nevšiml, že vjel do průjezdu, který je určený pro tramvaje.

Auto se s tramvají střetlo pod viaduktem u hlavního nádraží. Tramvaj vozidlo přimáčkla na stěnu. Z auta se řidič i spolujezdec museli dostávat přes kufr auta, kde jim pomáhali řidiči hromadné dopravy. Posléze i přivolaní hasiči a policisté. Oba muži naštěstí vyvázli bez zranění.

Související obsah

Od začátku týdne je to přitom už druhý podobný střet. V pondělí dvě tramvaje slisovaly stříbrnou Octavii na Konečného náměstí. Podle dosavadních informací vjel řidič do křižovatky na červenou a nevěnoval se řízení.

Do auta narazila nejdříve tramvaj jedoucí směrem do centra. Náraz auto odmrštil, přetočilo se a nabourala do něj tramvaj jedoucí v opačném směru.

Řidiče ze zdemolovaného vozu vyprošťovali hasiči. Muž z hrozivě vypadající nehody vyvázl jen s lehkými zraněními. I tak ho ale záchranáři převezli do nemocnice na komplexní vyšetření. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz