Napadení

Opilec bil pěstí těhotnou. Policisté ho pustili, vzápětí zaútočil znovu

Na muže zákona z východoslovenských Košic míří mimořádná kontrola. Záhy po zadržení totiž propustili agresivního opilce, který surově napadl těhotnou ženu. A on krátce nato zaútočil na dalšího člověka.

První útok se odehrál v lékárně jedné z košických poliklinik. "On se o mě začal opírat, pak mě udeřil pěstí do obličeje a hodil mnou o radiátor," popsala chvíle hrůzy Alexandra, která je ve čtvrtém měsíci těhotenství pro portál tvnoviny.sk.

Vyběhla ven a zalarmovala strážníky. Ti si přivolali na pomoc své státní kolegy, protože existovalo podezření, že se stal trestný čin. Policejní hlídka ovšem prý dospěla k závěru, že šlo jen o přestupek.

A agresor tak byl po chvíli opět volný. Nabytou svobodu "oslavil" tím, že napadl další ženu, která se ohradila, když chtěl krmit jejího psa. Když pohrozila přivoláním policie, agresor se zarazil a napadená žena tak měla čas utéct.

Související obsah

Tentokrát hulvát nevyvázl, už si vyslechl obvinění z výtržnictví a skončil ve vazbě. Problémy ovšem mohou mít i policisté, kteří ho napoprvé nechali jít. Míří za nimi totiž mimořádná kontrola, aby vše posoudila a případně uložila tresty.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz