Domácí

Hledá se štíhlý blonďák se sekerou. V Aši měl těžce zranit dva lidi

Hledá se štíhlý blonďák se sekerou. V Aši měl těžce zranit dva lidi
Zdroj: Policie ČR

Zhruba dvacetiletý světlovlasý muž v béžové bundě s kapucí a tmavých kalhotách měl v pátek kolem desáté hodiny dopoledne v Aši zaútočit na dva lidi. Policisté na svém twitteru potvrdili, že po pachateli násilného trestného činu aktuálně usilovně pátrají.

Zároveň muži zákona varují veřejnost, aby se nikdo muže nepokoušel sám zadržet, předpokládá se, že je stále ozbrojený a velmi nebezpečný.
 

Podle informací TV Nova by oběťmi útočníka měli být poštovní doručovatel a jeho přítelkyně. Pachatelem má dle informací policie být 20letý Patrick Wächter z Chebska. Na místě činu jsou i policejní psovodi a několik desítek policistů prohledává přilehlé okolí.

"V této souvislosti prověřujeme, zda se uvedeného jednání nemohl dopustit 20letý muž, na kterého byl nyní vydán předběžný souhlas se zadržením. Muž je 170 až 180 cm vysoké štíhlé postavy, má modré oči a světlé vlasy. Byl oblečen do béžové bundy s kapucí a tmavých kalhot. Důrazně varujeme, že hledaný muž může být ozbrojen pravděpodobně sečnou zbraní, proto se jej nepokoušejte v žádném případě zadržet," informuje policejní mluvčí Zuzana Týřová.

MLuvčí záchranné služby Radek Hes potvrdil, že na místě byli sečnou zbraní těžce zranění dva lidé, kteří byli převezeni do Fakultní nemocnice Plzeň.

Podle dostupných informací na místě měla zasahovat i jednotka těžkooděnců. Útok se měl odehrát v Arbesově ulici, která se nachází na okraji města Aše.TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz