Rozvod

Rozchody měsíc po měsíci: Tyto vztahy celebrit nepřežily rok 2019

Rozchody měsíc po měsíci: Tyto vztahy celebrit nepřežily rok 2019
Zdroj: Profimedia

Podle numerologie je devítka na konci letošního letopočtu symbolem konce a osamocení. Skoncovat se svými nepovedenými vztahy se letos rozhodlo překvapivě mnoho celebrit.

Kdo už společně do nového roku nevkročí?

LEDEN


Adriana Lima a Metin Hara


Modelka Victoria's Secret a její turecký přítel Metin Hara oznámili rozchod hned zkraje roku. Randit spolu začali v roce 2017.

Zdroj: Profimedia


Lily Allenová a Meridian Dan


Poslední čtyři roky tvořila britská zpěvačka Lily Allenová pár s hudebníkem Meridianem Danem, počátkem roku se ale rozešli. Zpěvačka se svěřila, že singl je poprvé po jedenácti letech. V minulosti chodila například s hercem Rupertem Grintem nebo hudebníkem Liamem Gallagherem. Letos byla viděna s americkým hercem Davidem Harbourem.

Zdroj: Profimedia


Brie Larsonová a Alex Greenwald


Herečka a zpěvačka Brie Larsonová, známá ze seriálu Tara a její svět, byla šest let zasnoubená s hudebníkem Alexem Greenwaldem. Na svatbu už ale nedojde, v lednu se pár přestal ve společnosti vyskytovat společně, brzy pak potvrdili svůj rozvod. Údajně ale zůstávají v kamarádském vztahu.

Zdroj: Profimedia


Gigi Hadidová a Zayn Malik


Zpěvák a bývalý člen skupiny One Direction Zayn Malik a topmodelka Gigi Hadidová spolu oficiálně tvořili pár asi tři roky, neustále se ale rozcházeli a dávali znovu dohromady. Tentokrát to vypadá definitivně, modelka pohledného zpěváka dokonce již vyměnila za modela a televizního herce Tylera Camerona.

Zdroj: Profimedia


ÚNOR


Lady Gaga a Christiano Carino


Šokující byl pro fanoušky rozchod zpěvačky Lady Gaga a jejího partnera Christiana Carino. Pár byl ještě na začátku roku zasnoubený a chystal svatbu, nakonec ale musela zpěvačka zásnubní prsten za více než devět milionů korun vrátit. Christian svou partnerku nedoprovodil již na udílení cen Grammy, když se po jejím boku neobjevil ani na předávání Oscarů, a na zpěvaččině ruce dokonce okázalý šperk chyběl, měli všichni jasno. Spekulovalo se, že by příčinou rozchodu mohl být románek s hereckým kolegou Bradley Cooperem, s nímž Lady Gaga společně zazářili v hudební lovestory Zrodila se hvězda.

Zdroj: Profimedia


Khloé Kardashianová a Tristan Thompson


Tříletý vztah hvězdy reality show a basketbalového hráče vzal za své údajně pro neodpustitelnou nevěru. Tristan si měl dokonce začít s kamarádkou Kylie Jennerové, jedné z Khloiných sester. Nevěra zmítala vztahem již vloni, na záletech měl být sportovec dokonce i těsně poté, co mu Khloé porodila dceru True. Zatímco Khloé se z drsného rozchodu stále vzpamatovává, Tristan už po svém boku vystřídal několik dalších krásek.

Zdroj: Profimedia


BŘEZEN


Rita Ora a Andrew Garfield


Dva roky se spekulovalo o tom, zda spolu zpěvačka Rita Ora a herec Andrew Garfield skutečně randí, pár totiž svůj vztah nikdy oficiálně nepotvrdil. Od jara už spolu ale netráví čas, v červnu ji herec vyměnil za novou známost, se kterou ho údajně seznámili společní přátelé.

Zdroj: Profimedia


Demi Lovato a Henry Levy


Štěstí v lásce nemá ani herečka a zpěvačka Demi Lovato. Ve svých sedmadvaceti letech má za sebou asi patnáct vztahů, v poslední době jí ale žádný nevydržel ani rok. Ještě v zimě se po jejím boku objevoval Henry Levy, se kterým se seznámila v léčebně, kde byla kvůli problémům s drogami. Údajně jí pomohl dostat se z nejhorších psychických problémů, na jaře už ale pár netvořili. Momentálně by měla Demi randit již několik měsíců s modelem Austinem Wilsonem.

Zdroj: Profimedia


Erika Koikeová a Nicolas Cage


Jako aprílový žertík vypadalo jen čtyři dny dlouhé manželství Nicolase Cage a maskérky Eriky Koikeové. Pár spolu randí již od loňského roku, koncem března se vydali na romantický víkend do Las Vegas. Atmosférou města lásky a hazardu se nechali zřejmě strhnout až příliš a pod vlivem alkoholu se v jedné z místních svatebních kaplí nechali oddat. Již o čtyři dny později požádal herec o zneplatnění sňatku, prý byl pro takové životní rozhodnutí příliš opilý.

Zdroj: Profimedia

DUBEN


Angelina Jolie a Brad Pitt


Již v září 2016, jen dva roky po krásné svatbě, podala herečka žádost o rozvod, dva a půl roku ale trvalo, než dostali zelenou. V tomto roce tedy měli za úkol vyřešit své majetkové poměry a dohodnout se na péči o děti, což neprobíhá v úplném klidu. Angelina se s rodinou chtěla přesunout do Evropy, s čímž ale Brad nesouhlasí, alespoň do doby, než budou všechny děti plnoleté, aby se s nimi mohl stýkat a podílet se na jejich výchově. Nedohodli se ještě ani na výši alimentů. Brad má ale již novou známost.

Zdroj: Profimedia


Amber Heardová a Johnny Depp


Třiapadesátiletý herec a jeho třicetiletá manželka spolu chodili od roku 2011, v roce 2015 se vzali. Ani ne za rok a půl na sebe ale začali házet špínu, věčně opilý Depp měl svou partnerku bít, ona mu zas měla být nevěrná se svou lesbickou milenkou. Rozvedeni byli poté, co se dohodli na majetkovém vyrovnání. Depp si nechal nemovitosti a většinu aut, Amber připadli dva psíci, kůň, dva automobily a v přepočtu 177 milionů korun. Herec si brzy našel další mladičkou náhradu.

Zdroj: Profimedia


Kate Beckinsale a Pete Davidson


Na krizi středního věku si pětačtyřicetiletá herečka pořídila o dvacet let mladšího Peta Davidsona, který má na kontě už několik slavných úlovků, včetně mladinké zpěvačky Ariany Grande. Rozešli se po čtyřech měsících, údajně ale zůstávají přáteli. Letos již lovec srdcí celebrit stihl ulovit osmnáctiletou modelku Kaiu Gerberovou a pětadvacetiletou americkou herečkou Margaret Qualley.


Zdroj: Profimedia

KVĚTEN


Jan Koller a Hedvika Kollerová


První rozvod, který otřásl českou společností, byl rozpad manželství fotbalové legendy Jana Kollera a jeho manželky Hedviky. Spojovalo je patnáct let, dvě dcery, nemalý majetek i řada štací, kam fotbalistu jeho práce zavála. Rozvod prý proběhl v klidu, po Kollerově boku se záhy začala objevovat nová přítelkyně.

Zdroj: Profimedia

ČERVEN


Camila Cabellová a Matthew Hussey


Kubánsko-mexická zpěvačka a britský životní kouč roční výročí vztahu již neoslavili. Vystřídal ho kanadský zpěvák Shawn Mendes.

Zdroj: Profimedia

Irina Shayková a Bradley Cooper


Americký herec Bradley Cooper a ruská modelka Irina Shayková, kteří spolu vychovávají dvouletou dceru, se na rozvodu po čtyřletém manželství dokázali dohodnout v klidu a kultivovaně. O důvodech k odluce nehovořili, ale mluví se o Bradleyho románku s Lady Gaga.

Zdroj: Profimedia
 


ČERVENEC

 
Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr


Zdá se, že ani Veronika Kopřivová nebyla pro hokejovou legendu osudovou ženou. I když se spekulovalo o svatbě i miminku, nakonec jim vztah nevyšel. Ukončila ho údajně Veronika, rozchod potvrdili v létě s tím, že spolu nejsou již několik měsíců. Veronika od té doby randí s Mužem roku Miroslavem Dubovickým.

Zdroj: Profimedia

SRPEN


Miley Cyrus a Liam Hemsworh


Australský herec a americká zpěvačka tvořili manželský pár jen sedm měsíců, pak se jejich cesty rozešly a pořádali o rozvod. Na houpačce byl ale jejich vztah již od samotného seznámení v roce 2009. V roce 2013 se zasnoubili, ale krátce nato rozešli. O tři roky později se znovu dali dohromady, přišly další zásnuby a tentokrát i svatba. Souzeni si ale zřejmě nebyli.

Zdroj: Profimedia

Shawna Kingová a Larry King


Expert na rozvody je zřejmě americký moderátor Larry King. A nedá si pokoj, i když letos oslavil již 86. narozeniny. Tentokrát ho omrzel vztah s jeho již osmou manželkou Shawnou Kingovou, se kterou se oženil již v roce 1997. O rozvod chtěli požádat již před devíti lety, žádost ale nakonec stáhli. Nyní mají již dospělé děti, na Shawnu praskla milostná aférka a stárnoucí moderátor se přestal v nefunkčním vztahu cítit šťastný. Prý už dlouho žili odděleně, nespali spolu a jen se hádali.

Zdroj: Profimedia


Jitka Boho a Lukáš Boho


Modelka Jitka Boho a hudebník Lukáš Boho působili jako idylický pár, letos se ale Jitka od manžela odstěhovala a jejich vztah údajně spěje k rozvodu. Za potížemi měly stát finanční problémy, pracovní vytížení i neustálé hádky.


Zdroj: Profimedia

ZÁŘÍ


Adele a Simon Konecki


Sedm let tvořili pár, poslední dva roky coby manželé. Zpěvačka Adele a Simon Konecki se dohodli na společné výchově syna, spolu ale již dál pár tvořit nechtějí. Adele rozvod očividně prospěl, hodně od té doby zhubla a vypadá mnohem spokojeněji.

Zdroj: Profimedia


Agáta Prachařová Jakub Prachař


Manželství rebelky Agáty Prachařové a hudebníka a herce Jakuba Prachaře je zřejmě definitivně u konce. O problémech se spekulovalo již delší dobu, na podzim se ale Jakub začal oficiálně ukazovat s topmodelkou Denisou Dvořákovou, čímž za šestiletým manželstvím udělal definitivní tečku. Agáta se zatím s novou známostí neukázala, veškerý čas prý věnuje dětem, osmiletému Kryšpínovi a dvouleté Mie.

Zdroj: Profimedia / instagram

ŘÍJEN


Týnuš Třešničová a Viktor Hajíček


Pro blogerku a podnikatele se tvrdou zkouškou vztahu stala nehoda, kterou prožili v září loňského roku na dovolené v Istanbulu. V luxusní restauraci během ohňové show oba utrpěli popáleniny, Týnuš velmi vážné. Několik měsíců se pak musela léčit v tamější nemocnici. To, že jsou od sebe, potvrdili sice až na podzim, údajně ale k rozchodu došlo již mnohem dříve, zřejmě ještě během jejího pobytu v Turecku. Otřesená Týnuš má popálenou tvář, dekolt i ruce, na nový vztah se prý zatím necítí. Hajíček si už za Týnuš našel náhradu v podobě Miss Face 2016 Alice Činčurové.

Zdroj: Profimedia


Vlaďka Erbová a Michal Gulaši


Na rozchod to mezi modelkou a hokejistou vypadalo již v létě, odstěhovala se od něj až na podzim. Současně si "užívala" soudů s bývalým manželem Zdeňkem Bahenským, se kterým řeší výši alimentů.

Zdroj: Profimedia


LISTOPAD


Dominika Gottová a Timo Tolkki


Finanční problémy, nevěra, nemoc – důvodů, proč už dcera Karla Gotta Dominika nemohla vydržet se svým manželem, finským metalovým hudebníkem Timem Tolkkim, byla celá řada. Nepříjemnou životní situaci musela bohužel řešit v době, kdy pohřbívala svého otce.

Zdroj: Profimedia


PROSINEC


Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec


Zpěvačka a hokejista oznámili rozpad svého manželství již v únoru, on od té doby žije v Česku, ona pendluje mezi rodnou zemí i domovem v Kanadě. Ačkoli rozvod, ke kterému docházelo právě v Kanadě, oficiálně nepotvrdili, spekuluje se, že k němu již došlo. Vondráčková po bývalém manželovi údajně požadovala 119 milionů jako náhradu za kariéru, které se kvůli rodině musela vzdát i jako zabezpečení do budoucna, navíc má dostávat každoměsíční půlmiliónové výživné pro rozvedenou manželku. Výše alimentů na jejich dva syny známé není. Plekanec na tvrdé finanční vyrovnání kývl zřejmě i proto, že se chce co nejdříve oženit se svou novou partnerkou, bývalou tenistkou Lucií Šafářovou. V prosinci se jim narodila dcera.

Zdroj: Profimedia
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Rozvod

Důležité Události

Píše se na Deník.cz