Vánoce

Tři budoucí králové na jedné fotce! S Alžbětou vyráběli puding

Tři budoucí králové na jedné fotce! S Alžbětou vyráběli puding
Zdroj: The Royal Family

Buckinghamský palác na sociálních sítích zveřejnil fotografie královské rodiny. Je na nich Alžběta II., která dohlíží na tři následníky trůnu při přípravě vánočního pudinku.

Královna Alžběta II., princ Charles, princ William a malé princátko George. Ti všichni se sešli při výrobě vánočního pudingu, který připravovali kvůli charitativní organizaci Britská královská legie. Plánují totiž zahájit její novou iniciativu s názvem Společně o Vánocích. Jejím smyslem bude pomáhat ve vánočním období bývalým i současným členům ozbrojených sil.

Na idylických rodinných snímcích jde vidět nadšení šestiletého George, který se do práce pustil i s vařečkou v ruce. Ostatní příbuzní mu radí, jak má při výrobě postupovat – na stole má potřebné ingredience.

Za nimi stojí královna Alžběta, která vše s úsměvem na rtech pozoruje. Fotografie byly pořízeny minulý týden v hudebním salonu. Zachycují i výzdobu Buckinghamského paláce – ozdobený vánoční stromek, kterých se vždy v paláci několik.

Související obsah

Alžběta II. podle zdrojů blízkých královské rodině intenzivně zvažuje, že uvolní trůn svému nástupci. Po abdikaci by měl korunu získat princ Charles. Britský portál Express informuje, že její veličenstvo na odchod pomýšlí už delší dobu a plánuje odejít ze scény během dvou let. V 95 letech, kdy se chystá k odchodu královna, se vzal vladařských povinností i její manžel princ Philip. Ten je v současnosti v nemocnici.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz