Moderátoři

Vánoce u celebrit: Takhle je oslavily hvězdy TV Nova!

Vánoce u celebrit: Takhle je oslavily hvězdy TV Nova!
Zdroj: TV Nova

Štědrý den je za námi a nenechaly si ho ujít ani oblíbené tváře televize Nova. Jeden z nejhezčích svátků oslavily především doma se svými rodinami, někteří se vydali také zpívat koledy ke Karlovu mostu. Podívejte se na fotografie, které hvězdy ukázaly na svém instagramu.

Moderátoři Snídaně s Novou Míra a Zorka Hejdovi se sešli společně doma u stromečku i se svým pejskem Barneym, který je důležitý člen jejich rodiny. Přes den vyrazili se svými sousedy na náměstí zpívat koledy. "Ježíšku, přejeme všem šťastné a veselé Vánoce," napsal Míra Hejda ve svém příspěvku.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Nae Vnoce #StastneaVesele

Pspvek sdlen Mra Hejda (@mirahejda),

Se svou rodinou strávila Vánoce také moderátorka Televizních novin Iveta Vítová. Ta na instagramu prozradila, jaké cukroví letos napekla, jaké pohádky má nejraději nebo jak čeká se svou dcerou Anetkou na Ježíška.

Zobrazit pspvek na Instagramu

astn a vesel Vnoce!!

Pspvek sdlen Iveta Vtov (@iveta_lutovska_vitova),

Další hvězda TV Nova moderátorka Petra Svoboda si letos užívala Štědrý den s dcerou Ráchel, manželem a čtyřměsíčním synem Eduardem, který se narodil letos v srpnu. A syn dostal také svůj první vánoční dárek už 23. prosince. Ke stromečku ho pak Svoboda oblékla do oblečku Santa Clause.

Moderátorka Snídaně s Novou Gabriela Partyšová se pochlubila na instagramu dárečky, které letos dostala od Ježíška. Večer tak strávila u stromečku v novém pyžamu se svými dětmi. Ty se nemohly oblíbeného svátku dočkat.

Její kolega ze Snídaně s Novou Milan Peroutka se svým fanouškům svěřil, že pro svou rodinu připravuje dárky už v noci. Má rád, když jsou ráno překvapení. Na Štedrý den pak vyrazil zpívat koledy pod Karlův most.

Zobrazit pspvek na Instagramu

:. Tak jo, prv jsem dokonil svou jekovskou ichtu. Dlm to takhle rok co rok. V noci drky zabalim a pinesu ke stromeku, aby tam rno byl ten moment pekvapen. Myslim, e jsem to vidl v Sm doma, a od t doby to tak praktikuju. J z toho nevyrostu a vyrst odmtm. Vera jsem s kamardem eil, jestli m bav vc drky rozdvat, nebo pijmat. Ve v upmnosti, jsem na oboj. Jsem na Vnoce. Na to, kdy si to lidi dlaj ve jmnu tradice vdom hezk. A stejn jako jsem to vechno nachystal ke stromeku, kde se veer sejde cel irok rodina, tak zrovna tak budu ve 14.30h opt rozdvat pod Karlovm mostem noty a zpvat do hlsn trouby koledy. Organizuje to pani, ke kter jsem chodil na dramak, a bez toho to prost taky nejde. Klidn se stavte. Kamardi, peju vm vem krsnej tdrej den!! #veselevanoce

Pspvek sdlen Milan Peroutka (@milanperoutka),

A na své fanoušky nezapomněla ani moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová. Sice nezveřejnila fotografii od stromečku, ale i tak všem popřála krásné Vánoce.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz