Krádež

Zloději ukradli v Praze šperky a hodinky za 20 milionů! Poznáte je?

V pondělí 16. prosince v noci se skupina zlodějů vloupala do nákupního centra v ulici Na Pankráci v Praze. Skupina maskovaných lidí se dostala do hodinářství a klenotnictví a odnesla si zboží za bezmála dvacet milionů korun.

Policie pátrá po skupině zlodějů od poloviny prosince, informace k případu ale zveřejnila až nyní. "Kriminalisté vyhodnotili kamerové záznamy, které k tomuto případu získali a vytipovali možnou únikovou trasu podezřelých osob. Proto žádají svědky, kteří se pohybovali v pondělí 16. prosince v čase od 2:18 hodin do 02:22 hodin v okolí ulic Na Pankráci, Pujmanové, Nad Pekařkou nebo v přilehlých parcích, nechť se ozvou na linku 158. To samé platí i v případě, pokud poznáváte osoby na záběrech, které rozbily vstupní dveře, zavolejte také na linku 158,“ vyzývá případné svědky mluvčí policie Violeta Siřišťová.

Právě zmíněnými ulicemi pravděpodobně vedla úniková trasa skupiny maskovaných zlodějů.

Související obsah

Celý případ kriminalisté v současné době prověřují pro podezření ze spáchání trestných činů krádež vloupáním a poškození cizí věci, za což pachatelům v případě dopadení a odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz