Pokus o vraždu

Muž měl po hádce pobodat kamaráda, soud ho do cely neposlal!

Okresní soud v Rokycanech neposlal do vazby muže, kterého policie obvinila z pokusu o vraždu. O dva roky mladšího muže měl po hádce na Nový rok pobodat. Oběť skončila v nemocnici ve velmi vážném stavu.

Násilným trestným činem skončila oslava nového roku v jedné z ubytoven na Rokycansku. Policisté a záchranáři vyjížděli k vážně zraněnému muži kolem půl sedmé ráno. Muži se údajně pohádali a poté měl jeden druhého pobodat.

"Potyčka vygradovala tím, že starší z mužů měl opakovaně bodnout nožem toho druhého do oblasti hrudníku. Na základě všech zjištěných skutečností zahájil vrchní komisař trestní stíhání 41letého muže," sdělila policejní mluvčí Pavla Burešová.

Policisté muže obvinili z pokusu o vraždu a zároveň podali návrh na jeho vzetí do vazby. Po dvou hodinách jednání okresní soud v Rokycanech rozhodl o tom, že pro ni nejsou důvody, a proto bude muž stíhán na svobodě. Informoval o tom portál krimi-plzen.cz.

Související obsah

Zraněného muže ve vážném stavu převezli záchranáři na jednotku intenzivní péče ve Fakultní nemocnici v Plzni, kde stále zůstává. Oba muži byli podle policistů v době útoku pod vlivem alkoholu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz