Zahraničí

Tři následníci trůnu na jedné fotce. Fanoušky překvapil hlavně princ George

Tři následníci trůnu na jedné fotce. Fanoušky překvapil hlavně princ George
Zdroj: Profimedia

Královna Alžběta II. k příležitosti začátku dalšího roku zveřejnila novou fotografii, na které stojí se třemi budoucími králi – princem Charlesem, Williamem a Georgem. Všichni se usmívají a vypadají spokojeně. Fanoušci si všimli především nejmladšího následovníka trůnu, který podle nich roste až moc rychle.

Portrét byl pořízený krátce před Vánoci, ale palác ho zveřejnil až teď. "K počátku nového desetiletí byl vydán portrét Jejího veličenstva královny a jejich královské výsosti prince z Walesu, vévody z Cambridge a prince George. Portrét pořídil Ranald Mackechnie v trůnním sále v Buckinghamském paláci," informovala královská rodina na svém instagramu.

Fotografie neunikla samozřejmě fanouškům, které velmi potěšila. "Nádherný portrét. Krásný nový rok královně i její rodině," napsala u příspěvku Sandy. Přidali se k ní i další lidé. "Jsem rád, že je toto naše budoucí monarcha, nemůžu se dočkat, co budoucnost přinese," radoval se fanoušek.

A většina z nich si všimla hlavně prince George. Někteří se vyjádřili k jeho výšce. "Roste moc rychle," poznamenal Romul. "George je tak vysoký," přidala se Kate. Další komentovali oblečení, které má na portrétu. "George je už velký kluk a konečně nosí dlouhé kalhoty," vtipkovala fanynka Ania. "Je trochu smutné, že princ George má na sobě dlouho kalhoty, ale je to roztomilé," napsala opačný názor Cathy.

 

Související obsah

Není to jediná fotografie, která zachycuje královnu s budoucími králi. Před Vánoci se všichni čtyři sešli při přípravě vánočního pudinku opět v Buckinghamském paláci. Jejich setkání se konalo kvůli charitativní organizaci Britské královské legie při příležitosti zahájení její nové iniciativy Společně o Vánocích.

Připomeňte si vánoční projev královny Alžběty II.:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz