Důchodkyni, venčící pejska, napadli dva velcí psi. Policisté je zastřelili

Důchodkyni, venčící pejska, napadli dva velcí psi. Policisté je zastřelili
Zdroj: Polícia Slovenskej republiky

Slovenští policisté nedaleko Trnavy zastřelili dva volně běhající psy. Zvířata napadla malého psa, kterého venčila starší žena. Ta vyvázla bez zranění, psík ale utekl a zatím není jasné, kam se ztratil.

Důchodkyně v neděli venčila svého pejska mezi obcí Hrnčiarovce nad Parnou a městem Trnava. Na zvíře najednou zaútočili dva volně běhající psi plemena americký bandog. O případu informovali slovenští policisté na facebooku.

"Policisté viděli, jak (psi - pozn. red.) opakovaně útočí na menšího psa. Jejich pozornost se následně otočila proti policistům. Na odvrácení útoku použili policisté nejprve puštu s plastovými projektily, to však na rozzuřené psy nestačilo," popsala policie.

Muži zákona proto na šelmy vystřelili ostrými náboji ze svých zbraní značky Glock. Oba psi na místě zemřeli. Věc si poté převzalo příslušné obvodní oddělení policie.

Související obsah

75letá žena neutrpěla žádná zranění, podle policistů ale byla děsivým zážitkem silně otřesená. Její pejsek utekl a zatím se ho nepodařilo vypátrat. Není jasné ani to, v jakém zdravotním stavu je.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Pes

Důležité Události

Píše se na Deník.cz