Zmizení

Jdu se zabít, řekla Adéla a zmizela. Policisté ji našli, je v pořádku

Jdu se zabít, řekla Adéla a zmizela. Policisté ji našli, je v pořádku
Zdroj: Profimedia

Pražští policisté naléhavě pátrali po devatenáctileté Adéle M. Dívka v pondělí odpoledne odešla z domova s tím, že spáchá sebevraždu. Matce předala do opatrování několikaměsíční miminko a zmizela.

Pátrání mělo šťastný konec. "Mladou ženu se po půl deváté večer podařilo najít ve stanici metra Ládví. Je v pořádku," informovala policejní mluvčí Lucie Drábková.

"Odešla dnes krátce po půl třetí odpoledne ze svého bydliště v ulici Zelenečská v Hloubětíně. Doma ponechala své matce několikaměsíční miminko a odešla s tím, že spáchá sebevraždu," řekla v pondělí vpodvečer Drábková.

Adéla se matce neozývala a nedařilo se s ní spojit. "Na základě zjištěných informací je tedy možné, že může být dívka přímo ohrožená na životě. Velmi ráda se pohybuje v obchodních centrech po Praze," doplnila Drábková.

Pohřešovaná je vysoká 175 centimetrů, štíhlá, má dlouhé ryšavé obarvené vlasy a hnědé oči. Při odchodu na sobě měla černé kalhoty, tmavou slabší bundu, boty Puma černo-zlaté barvy.

Související obsah

"V případě, že dívku poznáváte nebo víte, kde by se mohla zdržovat, volejte linku 158," prosila policejní mluvčí o pomoc.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz