Praha

Srážka aut na křižovatce v pražských Stodůlách. Jedno skončilo na boku

Vážně vyhlížející dopravní nehodu řešili v noci na neděli pražští policisté. Na jedné z křižovatek se srazily dva osobní automobily, přičemž jeden z nich se po nárazu převrátil na bok. Přestože byla obě auta skoro na odpis, nikdo z účastníků nehody se při ní naštěstí nezranil.

Nehoda se stala krátce po půlnoci na křižovatce ulic Bavorská a Jeremiášova. Silný boční náraz jedno z vozidel převrátil na bok. Obě auta se po střetu ocitla mimo prostor křižovatky, přičemž ještě vyvrátila ze země sloup, na kterém byl umístěn semafor.

K nehodě kromě policistů vyrazili i hasiči a záchranáři, kteří naštěstí zůstali bez práce. Sílu nárazu naštěstí ztlumily airbagy, a tak všichni cestující včetně řidičů vyvázli až na malé šrámy bez zranění. Hasiči provedli jen protipožární opatření a sorbentem zasypali provozní kapaliny, které vytekly z nabouraných aut.

Související obsah

Místo nehody bylo po celou dobu s opatrností průjezdné. Podle předběžných výsledků vyšetřování, bude na vině patrně nedání přednosti v jízdě při vjíždění z vedlejší ulice na hlavní.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Praha

Důležité Události

Píše se na Deník.cz