Domácí

Požár u hrobu Karla Gotta! Místo posledního odpočinku poničil oheň

Lidé stále chodí ke hrobu Karla Gotta. Po některých ale zůstává u místa posledního odpočinku spoušť. Svíčky, které tam lidé nosí, dokonce začaly hořet. Na místě tak zůstaly louže rozlitého vosku a ohořelé květiny.

Poté, co Ivana Gottová zveřejnila polohu hrobu Karla Gotta, na hřbitov v Malvazinkách začaly proudit davy fanoušků. Ohromné množství jich přišlo například i během vánočních svátků a změnu nepřinesl ani leden.

Místo posledního odpočinku se plnilo ohromným množstvím svíček, květin a dalších vzpomínkových předmětů. Rozteklý vosk i obaly svíček hyzdily okolí.

Kvůli nebezpečí požáru už v minulosti správa hřbitova apelovala na návštěvníky, aby uctili památku Karla Gotta s rozumem.

Související obsah

Situace se ale opět vymkla z rukou, svíčky a květiny nakonec zachvátil požár. Mnoho jich v plamenech shořelo.

Místo posledního odpočinku Karla Gotta ale dlouho v nepořádku nezůstalo, už v úterý bylo okolí opět uklizeno.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Ministerstvo vnitra dostalo pokutu 800 tisíc, nakoupilo samopaly bez tendru

Ministerstvo vnitra dostalo pokutu 800 tisíc od Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) za nákup bez tendru. Zakázka se týkala nákupu pušek a samopalů pro Policii České republiky. "Ve všech třech případech zadavatel postupoval v jednacím řízení bez uveřejnění, tedy bez jakékoliv soutěže, aniž by byly splněny podmínky pro použití tohoto druhu zadávacího řízení. Celkem takto nakoupil 1 873 souprav zbraní," uvedl předseda ÚOHS Petr Mlsna.

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz