Zahraničí

Harry a Meghan zuří! Nový život v Kanadě se jim pořádně zkomplikoval

Harry a Meghan zuří! Nový život v Kanadě se jim pořádně zkomplikoval
Zdroj: Profimedia

Harry s Meghan jsou v Kanadě jen pár dní a už se jim vidina spokojeného a klidného života začala rozplývat. Mají totiž problém s paparazzi, kteří je pronásledují a narušují jim soukromí. Řeší to i jejich právníci.

Do Kanady Harry s Meghan odešli mimo jiné proto, aby mohli žít pokojný a ničím nerušený život. Tento sen se jim však rozplynul dřív, než se vůbec stihli zabydlet. Královský pár pobouřilo chování tamních novinářů. Ti pronásledovali Meghan a tajně pořídili fotografie, které se objevily v médiích po celém světě.

Snímky byly vyfoceny během procházky, při které Meghan venčila psy a na hrudi nesla Archieho. Podle televize CNN vévodkyně nedala svolení ani k focení, ani k publikování fotografií. Právníci královského páru tvrdí, že se fotograf ukryl ve křoví a špehoval ji.

Už předtím se paparazzi pokoušeli pořídit snímky Meghan a Archieho v jejich novém domě v Kanadě, v jehož okolí se v podstatě utábořili. Právníci poslali kanadskému tisku i dopis, ve kterém ho varovali před tímto jednáním.

Související obsah

Legislativa v Kanadě umožňuje Meghan a Harrymu se aktivně bránit proti paparazzi. V provincii Britská Kolumbie, v níž žijí, platí zákon o ochraně soukromí. Kdyby tak pronásledování pokračovalo, může to skončit až soudními spory.

Harry má už od dětství špatný vztah s novináři. Jeho matka princezna Diana dlouho bojovala s paparazzi a při zoufalé snaze uniknout jim, když ji pronásledovali, zemřela.

Za Meghan a svým synem do Kanady přiletěl Harry v úterý. Více informací se dozvíte v reportáži TV Nova:

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz