Domácí

Seniorka z Brna přišla o peníze i doklady. Zasáhl neznámý poctivec

Seniorka z Brna přišla o peníze i doklady. Zasáhl neznámý poctivec
Zdroj: isifa.com

Nepříjemné překvapení čekalo 68letou ženu z Brna, když se vrátila domů z nákupu. Z její kabelky zmizela peněženka s veškerými doklady a více než 12 tisíci korunami. Ukázalo se, že seniorka měla štěstí v neštěstí. Peněženku poctivý nálezce odevzdal pracovníkovi nákupního centra a ten policejní hlídce.

"Naše hlídka procházela nákupním centrem, když ji zpozoroval prodavač a předal jí peněženku, která už delší dobu ležela v obchodě. Napřed se zdálo, že obsahuje jen tisíc korun a drobné mince, v zadní kapse se ale nacházelo dalších 11 tisíc. Majitelku strážníci vypátrali na základě informací na dokladech nalezených v peněžence," řekl TN.cz policejní mluvčí Jakub Ghanem.

Strážníci seniorku požádali, aby si peněženku přišla převzít na služebnu. Její radost, když zjistila, že nechybí ani jediná koruna, byla podle policie obrovská.

Související obsah

Přímo v nákupním centru ženu nenapadlo hledat. Nepamatovala si totiž, kdy přesně peněženku ztratila. Ostraha nákupního centra zase mezitím čekala, jestli se o ni někdo přihlásí. 

V to, že jí někdo doklady a hlavně ztracené peníze ještě někdy vrátí, seniorka prý už ani nedoufala. Podle informací policie však není komu za poctivý nález poděkovat. Kdo peněženku s více než 12 tisíci korunami na pokladní pult v jednom z obchodů v nákupním centru položil, si totiž nikdo nevšiml.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz