Zásah

Obří policejní manévry v Plzni: Muži zákona vypátrali hledaného!

Na okraji západočeské metropole probíhaly od čtvrtečního dopoledne rozsáhlé policejní manévry. Do plzeňských Černic vyjela minimálně desítka hlídek, zásahová jednotka a vyrazil i vrtulník. Podezřelého muže se podařilo odpoledne vypátrat a zadržet

Po poledni policisté uvedli, že pátrají po jednatřicetiletém Jánu M. Ve dvě hodiny odpoledne pak informovali, že se jim hledaného mladíka podařilo dopadnout.

Podle informací TN.cz policisté na místě pátrali po muži, který může být ozbrojený. Pohybovali se i v okolí místního pivovaru Purkmistr.

Právě sem se měl neznámý muž ve čtvrtek ráno vlámat, podle informací TV Nova ho v jedné z kanceláří vyrušila ředitelka areálu, která právě přicházela do práce. Muž na ní měl namířit zbraň, spoušť ovšem nezmáčkl. 

"Zatím neznámý pachatel se měl dožadovat vstupu do jednoho z objektů v Plzni-Černicích, přičemž měl být ozbrojen," informovala po 11. hodině policejní mluvčí Veronika Hokrová.

Hledaný muž je ostříhaný nakrátko, na sobě měl mít oblečenou tmavou bundu do pasu, světlé kalhoty (pravděpodobně džíny) a okolo krku silnější řetízek či řetízky.

Související obsah

Policisté se s prosbou o pomoc obrátili na veřejnost. Informace mohli lidé volat na linku 158. "Vzhledem k tomu, že by mohl být dotyčný ozbrojený, nedoporučujeme občanům, aby se jej pokoušeli zadržet," varovala Hokrová.

Podívejte se na nekomentované záběry z místa:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz