Domácí

Ve vyhořelém sklepě paneláku našli mrtvolu mladé ženy

Ve vyhořelém sklepě paneláku našli mrtvolu mladé ženy
Zdroj: TN.cz

Mrtvolu mladé ženy objevili hasiči v doprovodu policistů v pondělí ráno. Tělo našli při hašení požáru sklepního prostoru v jednom z paneláku v městské části Brno-Bystrc. Podle předběžných informací nezemřela žena cizí rukou. O koho se jedná, ale policie zatím netuší.

Tělo mladé ženy se podle policie nacházelo ve sklepě jednoho z paneláků, kde také začalo hořet. Jestli byla žena jednou z obyvatelek domu, nebo se jednalo o bezdomovkyni, která se do sklepa proplížila, vyšetřovatelé zatím nevědí.

"Policisté jsou na místě spolu s hasiči a provádějí ohledání. V tuto chvíli jsme vyloučili trestný čin," řekl policejní mluvčí David Chaloupka. Co způsobilo samotný požár, zatím vyšetřovatelé s jistotou nevědí.

Související obsah

Oheň byl prý spíše lokální a nijak masivní. "Tyhle sklepní prostory jsou obvykle velmi úzké a obtížně se větrají, je svým způsobem snadné v nich založit oheň. Snadno se zakouří," vysvětlil Chaloupka. Škoda způsobená požárem bude dle prvotních odhadů zanedbatelná a nutná nebyla ani evakuace.

Podle Chaloupky je možné, že bude u tajemné neznámé nařízena soudní pitva. U ženy nebyly prý nalezeny žádné doklady a nebylo tak možné zjistit její totožnost. Jestli sama požár způsobila, nebo se k němu jen nachomýtla, se neví. Jako nejpravděpodobnější příčina požáru se dle vyšetřovatelů jeví nedbalost.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz