Domácí

Na náměstí v Orlové se porvaly dvě rodiny. Zapojilo se na 30 lidí!

Na náměstí v Orlové se porvaly dvě rodiny. Zapojilo se na 30 lidí!
Zdroj: zpravy@nova.cz

Dvě rodiny se do sebe v pondělí večer měly pustit na parkovišti před obchodním domem v Orlové na Karvinsku. Na místo bitky, nedaleko obchodu Albert, dorazili policisté i záchranáři. Rvačka dvou klanů totiž skončila pobodanou dvojicí mužů.

"V Orlové na parkovišti u jednoho z obchodních domů a prodejny došlo k napadení několika osob. Dva lidé utrpěli zranění, která nejsou život ohrožující. Dvě osoby policisté zadrželi. Okolnosti a další skutečnosti prověřujeme," řekla policejní mluvčí Karolína Bělunková.

Ke sporu mezi dvěma rodinami z Orlové mělo dojít na parkovišti u obchodu Albert. Účastníků potyčky bylo podle policie zhruba 30. Po slovní rozepři se na sebe měly obě rodiny vrhnout pěstmi. Jeden z bitkařů měl u sebe navíc nůž. Co přesně bylo motivem rvačky není známo.

Související obsah

"Jeden z přítomných měl zaútočit bodnořeznou zbraní na dva muže, čímž jim měl způsobit dosud nespecifikované zranění. V současné době provádíme úkony trestního řízení spojená s řádným zadokumentováním skutku," informuje Bělunková. Zranění prý nebyla nijak závažná a život mužů tak neohrozila. Podezřelého útočníka policie zadržela.

Vyšetřovatelé spolu s výslechem svědků také prohledávají kamerové záznamy. V okolí místa, které si znesvářené rodiny vybraly jako bojiště, se totiž nachází kamerový systém.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz