Zahraničí

Nečekaná nabídka pro Harryho: Místo ve svém sídle pro něj má Brad Pitt

Zatímco rozhodnutí prince Harryho a jeho ženy Meghan opustit luxus královského paláce a částečně se odstěhovat do Ameriky mnohé zaskočilo, pro populárního amerického herce se stalo námětem pro povedený vtípek. Rozhodil i zbytek královské rodiny.

Slavnostní předávání filmových cen BAFTA, které se konalo v neděli večer v Londýně, zpestřil herec Brad Pitt. Ve své děkovné řeči si totiž neodpustil rýpavou poznámku na adresu prince Harryho.

Sám herec se přitom slavnostní události osobně neúčastnil, děkovnou řeč si ale předem připravil pro případ, že by proměnil svou nominaci. To se mu skutečně povedlo, získal sošku za nejlepšího herce ve vedlejší roli za film Tenkrát v Hollywoodu. Děkovnou řeč místo něj na pódiu přečetla jeho herecká kolegyně Margot Robbie, rovněž nominovaná za stejný film, která však svou nominaci neproměnila.

Slova díků svého kolegy, kterou četla z připraveného papírku, uzavřela větou: "Tuto cenu pojmenuji Harry, určitě bude nadšený, že se mnou může jet do USA," neodpustil si Brad Pitt vtípek na adresu prince Harryho, který právě se ženou Meghan pobývá za mořem a hledá pro ně nový domov.

Související obsah

Udílení se mimo jiných slavných hostů účastnili také Harryho starší bratr William s manželkou Kate. Kamera po povedeném vtípku nemohla nezabrat jejich tváře. Zatímco Kate pobaveně kroutila hlavou, srdečně se smála a tleskala, Williamův úsměv působil trochu strojeně. Bratrovo rozhodnutí mu zřejmě leží trochu v žaludku a mrzí ho neutuchající humbuk, který kvůli němu dopadl na celou královskou rodinu.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz