Domácí

Muži měli napadnout ženu. Snažili se utéct s kočárkem i s dítětem

Dva muži v Plzni fyzicky napadli ženu s kočárkem a malým miminkem. Incident se naštěstí obešel bez vážnějších zranění. Případem se zabývá policie.

K události došlo v pondělí odpoledne v Kollárově ulici v Plzni. Dva muži ze zatím neznámého důvodu napadli ženu s kočárkem, ve kterém byla roční holčička. Celou situaci natočil na mobilní telefon muž, který také přivolal policii.

Incident začal na křižovatce mezi ulicemi Kollárova a Tovární. Po prvním fyzickém napadení se matka snažila z místa rychle odejít. Chvíli to vypadalo, že se situace uklidňuje. Jenomže po několika metrech muži napadli ženu znovu, a to nejprve vulgárně, poté fyzicky. Situace vygradovala a jeden z útočníků ženu udeřil pěstí přímo do obličeje, až upadla na zem.

Související obsah

Zraněné se snažili pomoci kolemjdoucí, zatímco útočník si vzal kočárek i s dítětem a snažil se z místa rychle odejít. Napadená se pokusila oba muže zastavit, ti ji ale napadli znovu.

Podle informací televize Nova se mělo jednat o bývalého a současného přítele. Mezitím naštěstí k místu dorazili policisté, kteří útočníka zadrželi a převezli na policejní služebnu. Celý incident se obešel bez vážnějších zranění, žena si na místě lékařské ošetření nevyžádala. Celým případem se nyní zabývá policie.

Barbora Slavíková
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Probační služba přestala využívat náramky

Elektronický monitoring odsouzených a obviněných v listopadu skončil. Probační služba totiž měla problémy s dodavatelem náramků firmou SuperCom. Vrátí se tedy k namátkovým kontrolám. Ministerstvo spravedlnosti je na tuto variantu připraveno. Informoval o tom mluvčí ministerstva Vladimír Řepka.

Píše se na Deník.cz