Rakousko

Lyžař v Rakousku vážně zranil Němce (63) a ujel. Podle policie to byl Čech

Lyžař v Rakousku vážně zranil Němce (63) a ujel. Podle policie to byl Čech
Zdroj: Profimedia

Tyrolská policie pátrá po Čechovi, který měl v lyžařské oblasti Hintertuxer Gletscher vážně zranit třiašedesátiletého Němce. Lyžař z místa nehody ujel, aniž by zraněnému pomohl.

Vážná nehoda se stala v pátek krátce před jedenáctou hodinou. Lyžaři se srazili na jedné z místních sjezdovek. Němec utrpěl vážná zranění – především na hlavě. Na místě zasahovali záchranáři, kteří muže přepravili vrtulníkem do nemocnice v Innsbrucku.

Druhý lyžař po nehodě také upadl na zem. Po chvíli ale vstal a z místa nehody ujel. Podle rakouské policie se jedná o Čecha, po kterém nyní pátrají. Hledaný lyžař na sobě měl zelenou bundu, modré kalhoty a na hlavě měl lyžařskou helmu.

Související obsah

Rakouská policie prosí o pomoc s pátráním. Podle webu einbezirk.at zřejmě druhý muž neutrpěl žádná zranění. Důvod srážky lyžařů, bude předmětem vyšetřování.

Lyžař srazil chlapce a ujel! Hnulo se v něm svědomí a udal se sám (2018/2):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny "svého" politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimir Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny "svého", tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz