Zámek Štiřín

Nevěsty zkoušely šaty, pány okouzlila soutěž o svatbu na zámku zdarma

Dokonalá svatba jako z pohádky – takovou v sobotu 8. února představil zámek Štiřín. Šlo o den otevřených dveří, kde jste mohli nahlédnout do různých provedení svateb, jídel, šatů i svatebních doplňků. Nechyběly ani známé tváře TV Nova. Jaká byla na zámku atmosféra a co na sebe a partnery prozradily tváře Novy, se podívejte ve videu:

Akce začala už v 11 dopoledne a trvala do šesté hodiny večerní. Celý areál se proměnil do nekonečné svatební inspirace plné workshopů. Nastávající nevěsty si tak mohly vyzkoušet svatební šaty, líčení i účesy. Velký zájem byl také o výhru celé svatby na klíč zdarma. K dalším lákadlům patřily i osobnosti, které znáte z TV Nova.

Program nebyl určený jen snoubence, přišli také manželé, kteří by rádi obnovili svůj svazek. Návštěvníky čekala bohatá zábava, kterou provedla v krásných svatebních šatech z dílny salonu Adina známá hvězda televize Nova Kristina Kloubková.

Související obsah


Sobotní slunečné počasí lákalo k procházce anglickým parkem, který je součástí zámku a cestou na zpět jste mohli ochutnat svatební delikatesy. Všechny zaregistrované účastníky čekal také dárek zdarma v podobě výborných bílých vín a tmavé čokolády.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz