Zahraničí

Meghan odchodu z královské rodiny nelituje. Prozradila, co celé dny dělá!

Meghan odchodu z královské rodiny nelituje. Prozradila, co celé dny dělá!
Zdroj: Profimedia

Vévodkyně Meghan se svěřila svým přátelům, že nelituje odchodu z královské rodiny. Díky tomu mohou s Harrym trávit čas poklidným rodinným životem. Prozradila, že se v Kanadě věnuje cvičení jógy a vaření pro Archieho.

Odchod z královského života vévodkyni ze Sussexu netrápí. "Meghan ničeho nelituje, má neomezené možnosti. Řekla, že oba s Harrym cítí velkou úlevu," uvedl soukromý zdroj britskému deníku Daily Mail. "Tráví spoustu času společně jako rodina," dodal.

V Kanadě, kam se manželský pár uchýlil, si Meghan užívá poklidného života bez povinností spojených s britskou královskou rodinou. Svůj volný čas tráví cvičením jógy, dlouhými výlety a vařením pro synka Archieho. "Připravuje mu domácí kojenecká jídla," tvrdí zdroj. Její život se teď točí především kolem něj.

Související obsah

"Meghan měla pocit, že by nebyla pro Archieho tou nejlepší matkou, kdyby nemohla být sama sebou. Řekla, že nechce, aby Archie vnímal její stres a úzkost. To prostředí pro něj bylo toxické, protože tam bylo mnoho napětí a potlačené frustrace," uvedl zdroj.

Podle zasvěcenců však Meghan nemá v plánu nadále fungovat jako profesionální manželka. Jejich informace naznačují, že se plánuje vrátit ke kariéře herečky. Nedávno propůjčila svůj hlas společnost Disney. "To je však jen začátek. Její spolupráce s Disneym není zdaleka u konce," řekl zdroj. Vévodkyně zároveň doufá, že s Harrym stráví léto v Los Angeles, kde se narodila.

I Harry se snaží přispívat do rodinného rozpočtu. Za svůj proslov na akci v Miami mohl vydělat přes 22 milionů korun. Více informací se dozvíte v reportáži TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz